به سایت صبا پرده خوش آمدید

گروه صنعتی صبا پرده در سال 1394 تأسیس شده و فعالیت خود را در زمینه دکوراسیون داخلی شامل انواع پرده شید رول، انواع کرکره فلزی و شید های چاپی به صورت وارداتی و تولیدی با بهترین کیفیت آغاز نموده است .

این گروه از سال 1389 در بازار پرده ایران به صورت گسترده فعالیت داشته و افتخار می‌کند که از ابتدای فعالیت خود همیشه سعی کرده است که محصولات را با بهترین کیفیت و سریع ترین سرویس ارائه نماید. لازم به ذکر است که این شرکت اولین و تنها شرکت ایرانی تولید کننده محصولات تزئیناتی در زمینه پرده است که تمامی محصولات خود را مادام العمر به صورت مکتوب بر روی قاب پرده گارانتی می کند.

همچنین شرکت مدرن ایده امرتات در چند سال فعالیت خود موفق به انجام پروژه های بزرگ دولتی شده و از تمامی مشتریان پروژه ای خود فرم رضایتمندی از خدمات و محصولات را دریافت نموده است که در گالری عکس ها موجود می باشد. گروه صبا پرده همواره آرزومند است که با ارائه خدمات و محصولات جدید موجبات رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود را فراهم آورد. لذا در همین راستا فروشگاه آنلاین صبا پرده جهت خدمات رسانی گسترده و آسان تر به مشتریان راه اندازی گردیده است.